Науково-практична конференція «Професійна підготовка кадрів - запорука збереження зрошувального землеробства».
25 червня 2019 року відбулася науково-практична конференція «Професійна підготовка кадрів - запорука збереження зрошувального землеробства». З привітанням виступили заступник директора з УВР МТШ Дем’яненко С.М.

та Голова Басейнової ради річок Приазов’я, доцент кафедри «Сільськогосподарські машини» Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного, к.т.н. Мовчан С.І.

В роботі конференції взяли участь водогосподарники Веселівського, Мелітопольського та Якимівського МУВГ,

викладачі школи,

наукові працівники вищів Мелітопольщіни, Харківщіни та Херсонщіни,

представники Приазовського національного природного парку, менеджери фірм з використання сучасних технологій в зрошувальному землеробстві.

Вислухавши та обговоривши доповіді учасники конференції прийняли постанову, в якій зокрема зазначено:
-визначити, що професійна підготовка кадрів є невід’ємною частиною збереження і розвитку зрошувального землеробства та потребує належного фінансування,
-з метою вдосконалення навчання робітничих кадрів подовжити співпрацю з водокористувачами, обмін досвідом і пошуки шляхів впровадження сучасних освітніх технологій.

.
25 Jun 2019 - Paul


Виїзні заняття
У період з 03.06.2019р. по 14.06.2019р. викладачами Мелітопольської технічної школи проводились навчальні заняття

та кваліфікаційні іспити у водогосподарських організаціях галузі, а саме БУВР річок Приазов’я, Деснянське БУВР, РОВР у Дніпропетровській та Сумській областях, Нікопольський РУВР та МОЗМ Дніпровських водосховищ.

У цей період було навчено 76 чоловік по наступним видам навчання:
Професійна підготовка:
- машиніст насосних установок;
- машиніст бульдозеру;
- машиніст крана (кранівник);
- машиніст крана автомобільного;
- електромонтер;
- електрогазозварник;
- стропальник.
КЦН з безпеки дорожнього руху.

14 Jun 2019 - Paul


День працівників водного господаства
31 травня 2019 року відбулися урочисті збори колективу Мелітопольської технічної школи з нагоди професійного свята Дня працівників водного господарства.

В урочистостях прийняв участь голова районного комітету профспілки агропромислового комплексу в м. Мелітополі Левадний О.А.

Почесними грамотами Запорізької обласної профспілкової організації АПК було нагороджено завідувача відділом бюджетної підготовки Олійника М.І.

та викладача спецдисциплін Бойко С.С.

Також було оголошено накази Держводагентства України та школи про відзнаку та нагородження працівників школи : Сидоренко М.В., Лисенко О.І., Бедюх М.А. Палюк Г.О., Бонюк І.І., Радіонов В.О.
04 Jun 2019 - Paul


Виїзні заняття
У період з 21.05.2019р. по 27.05.2019р. викладачами Мелітопольської технічної школи проводилося спеціальне навчання з питань охорони праці у Солонянському МУВГ РОВР у Дніпропетровській області.

У цей період також проведені виїзні консультації з професійного навчання машиністів насосних станцій та електромонтерів у Павлоградському МУВГ Дніпропетровської області.

27 May 2019 - Paul


Виїзні заняття
Незважаючи на гостру нестачу коштів на відрядження, викладачі Мелітопольської технічної школи проводять виїзні учбові заняття у водогосподарських організаціях. Так у період з 20 травня по 24 травня 2019 року було проведено навчання по питаннях охорони праці працівників Міжрайонних управлінь БУВР середнього Дніпра та Бортницького МУВГ. Усього навчанням було охоплено близько 200 робітників.

24 May 2019 - Paul


Мовний закон
22 травня під керівництвом директора Мелітопольської технічної школи Качковського С.С. відбулася нарада у зв’язку із набуттям чинності Закону України від 25.04.2019 року № 2704-VIII «Про забезпечення функціонування української мови як державної». На заході розглянуті організаційні питання виконання мовного закону.

22 May 2019 - Paul


Підготовка до осінньо-зимового періоду 2019-2020 років
У теперішній час школа готується до роботи у осінньо-зимовий період 2019-2020 років.
Здійснюються заходи по економії енергоресурсів.

В учбових кабінетах підготовки машиністів насосних станцій та машиністів кранів здійснюється заміна вікон на металопластикові, а на учбовому полігоні проводиться утеплення віконних і дверних отворів.

Незабаром буде здійснена ревізія систем опалення і водопостачання

та перевірка приборів обліку.

08 May 2019 - Paul


Навчально-практичний семінар «Сучасна молодь та навколишнє середовище»
2 квітня 2019 року у технічній школі в рамках навчально-практичного семінару «Сучасна молодь та навколишнє середовище» була проведена зустріч зі студентами Таврійського Державного агротехнологічного університету.

Студенти з цікавістю переглянули учбові кабінети та лабораторії школи.

Такаж було показано полігон для практичного навчання електрогазозварників та машиністів насосних установок.

02 Apr 2019 - Paul


Загальні збори
28 березня відбулися загальні збори колективу Мелітопольської технічної школи. На зборах було заслухано звіт директора Качковського С.С. про виконання умов контракту та колективного договору.

Також було заслухано звіт голови профспілки Зеленої Л.М. про виконання умов колективного договору та обрано новий склад профспілки.

На зборах було затверджено новий колективний договір між адміністрацією та трудовим колективом технічної школи.

29 Mar 2019 - Paul


Державна акредитація
18 березня 2019 року Мелітопольська технічна школа пройшла державну переакредитацію на право підготовки водіїв усіх категорій (окрім категорії «А»).
Це стало можливим завдяки допомоги керівництва Держводагентства України у питанні виділення школі додаткової кількості автотранспортних засобів.

25 Mar 2019 - Paul


Охорона праці
22 березня у регіональному центрі охорони праці Мелітопольської технічної школи почалися навчання з загальних питань охорони праці працівників БУВР річок Приазов’я.

22 Mar 2019 - Paul


Випуск «СЕ»
22 березня у Мелітопольській технічній школі відбувся черговий випуск групи підготовки водіїв автотранспортних засобів категорії «СЕ».

22 Mar 2019 - Paul


Виїзні заняття
21 березні 2019 року завершилися виїзні заняття у Нікопольському РУВР Міжрегіонального офісу захисних масивів дніпровських водосховищ. Навчанням було охоплено 207 осіб.

22 Mar 2019 - Paul


З 8 березня!

07 Mar 2019 - Paul


Випуск водіїв категорії "В"
26 лютого в технічній школі відбувся черговий випуск водіїв. На цей раз 28 випускників отримали посвідчення про закінчення курсів з підготовки водіїв категорії «В».

Спеціальний фонд бюджету збільшився на 105,0 тисяч гривень. Це дає можливість школі здійснювати свої функціональні обов’язки на потрібному рівні.

26 Feb 2019 - Paul


Випуск водіїв категорії "С"
Мелітопольська технічна школа приділяє багато уваги наповненню спеціального фонду бюджету. Основним джерелом надходження коштів є підготовка водіїв різних категорій. 19 лютого 2019 року відбувся випуск чергової групи підготовки водіїв транспортних засобів категорії «С». Посвідчення про закінчення технічної школи отримали 25 випускників.

21 Feb 2019 - Paul


Виїзні заняття
08-28 січня 2019 року викладачами Мелітопольської технічної школи було проведено виїзні заняття на виробничих дільницях Мелітопольського, Якимівського, Веселівського та Північно-Рогаченського МУВГ БУВР річок Приазов’я з курсів цільового призначення:
-Машиніст насосних установок,
-Кранівник, стропальник,
-«Правила технічної експлуатації електроустановок споживачів»,
-«Правила виконання робіт при експлуатації каналів, трубопроводів та інших гідротехнічних споруд»,
-«Правила технічної експлуатації електроустановок споживачів».
-Безпечне виконанні робіт з електричним пневматичним інструментом,
-Безпечне виконанні робіт з бензопилами, кущорізами та газонокосарками,
-Безпечне виконання робіт на висоті,
За різними напрямками було навчено 766 робітників.

29 Jan 2019 - Paul


Дистанційне навчання
З метою економії бюджетних коштів на відрядження у Мелітопольській технічній школі триває впровадження дистанційних форм навчання. Так в період з 17 грудня по 27 грудня 2018 року за допомогою системі Skype викладачами Мелітопольської технічної школи проводилися заняття для робітників Хорольського і Кременчуцького МУВГ РОВР у Полтавській області, Житомирського МУВГ БУВР річки Прип’ять, Магдалинівського та Павлоградського МУВГ РОВР у Дніпропетровській області по перепідготовці та підвищенню кваліфікації за професіями «Машиніст насосних установок» і «Ремонтувальник русловий» та за програмами спеціального навчання:
-безпека дорожнього руху;
-безпека виконання робіт машиністами насосних установок, кранівниками та стропальниками;
-Правил технічної експлуатації електроустановок споживачів.
Навчанням охоплено 92 робітника.

27 Dec 2018 - Paul


Іспит та перевірка знань
26 грудня закінчилися навчання та відбулися іспити в групі підготовки водіїв транспортних засобів категорії «D»
В цей день також закінчилось навчання та була проведена перевірка знань у посадових осіб із загальних питань охорони праці та Правил охорони праці під час експлуотації обладнання, що працює під тиском.
26 Dec 2018 - Paul


Педрада
22 грудня 2018 року проведено засідання педагогічної ради Мелітопольської технічної школи. На засіданні було розглянуто питання «Про виконання плану наповнення спеціального фонду бюджету у 2018 році та завдання на 2019 рік». Доповідачами були:

- Павлюк Г.О. – завідувач відділу підготовки кадрів за рахунок спеціального фонду бюджету;


- Кравець Н.О. – завідувач відділом навчання посадових осіб питанням охорони праці.

У обговорюванні питання взяли участь:
- майстер в/н Крекотень В.І.
- викладач Бойко С.С.
- директор технічної школи Качковський С.С.
26 Dec 2018 - Paul


Шукаємо Виробника
Мелітопольська технічна школа шукає виробників металопластикових віконних блоків розміром 1920мм Х 2150мм у кількості 15-20 од. по безготівковому розрахунку.
З пропозиціями звертатися у робочий час за адресою:
м.Мелітополь, проспект 50-річчя Перемоги, 21
тел. 44-03-84, 44-03-80
17 Dec 2018 - Paul


Виїзні заняття
03-07 грудня 2018 року викладачами Мелітопольської технічної школи було проведено виїзні заняття на виробничих дільницях Магдалинівського та Царичанського МУВГ РОВР у Дніпропетровській області за програмами:
-безпека дорожнього руху,
-безпека виконання робіт при експлуатації каналів, трубопроводів та інших гідротехнічних споруд,
-безпека виконання робіт машиністами насосних установок, кранівниками та стропальниками,
-Правила технічної експлуатації електроустановок споживачів.
За різними напрямками було навчено 441 робітника.
13 Dec 2018 - Paul


Виїзні заняття
У період з 21 по 23 листопада 2018 року Мелітопольською технічною школою було проведене спеціальне навчання «Безпека виконання робіт на каналах, трубопроводах та інших гідротехнічних спорудах» для 45 працівників Бердичівського та Житомирського МУВГ БУВР р. Прип’ять. Також відбулися індивідуальні консультації з професійного навчання робітників вказаних управлінь з професії «Ремонтувальник русловий».


Для посадових осіб структурних підрозділів БУВР р. Прип’ять відповідальних за навчання кадрів, методистом школи Стаценко О.О. було проведено круглий стіл по питанням організації навчання кадрів у 2018-2019 навчальному році.

27 Nov 2018 - Paul


Виїзні заняття
21-23 листопада 2018 року викладачами Мелітопольської технічної школи проведено виїзні заняття на експлуатаційних дільницях Павлоградського МУВГ Регіонального офісу водних ресурсів у Дніпропетровській області за програмами спеціального навчання з питань охорони праці машиністів насосних установок, стропальників, машиністів кранів (кранівників), по Правилах технічної експлуатації електроустановок споживачів (ПТЕЕС) та безпеки дорожнього руху. Всього навчанням було охоплено 112 працівників управління.

23 Nov 2018 - Paul


Відкрите засідання педради 31 жовтня 2018 року
31 жовтня 2018 року у Мелітопольській технічній школі відбулось відкрите засідання педагогічної ради.
На засіданні було затверджено перспективний план роботи колективу школи та педагогічної ради на 2018-2019 навчальний рік.
Були розглянуті питання роботи колективу в умовах реформування управління водними ресурсами України.
05 Nov 2018 - Paul


Зміцнення матеріально-технічної бази
У школі постійно проводиться робота по зміцненню учбово-матеріальної бази. Дякуючи підтримці Басейнового управління водних ресурсів річок Приазов'я 18 жовтня 2018 року керівництвом Якимівського МУВГ було передано на баланс школи два нових ноутбуки для використання в учбовому процесі.
22 Oct 2018 - Paul


«Українська асоціація міст, що навчаються»
29 серпня 2018 року завідувач відділу навчання посадових осіб з питань охорони праці Мелітопольської технічної школи Кравець Н.О. взяла участь у заходах Громадської організації «Українська асоціація міст, що навчаються» у фокус-груповому дослідженні представників провайдерів освітніх послуг. Мета дослідження - поглиблене вивчення освітніх потреб окремих категорій дорослого населення міста Мелітополь.
29 Aug 2018 - Paul


Нарада
21 серпня 2018 року директор технічної школи Качковський С.С. взяв участь у нараді з питань охорони праці, яка проходила на базі Управління головного Каховського магістрального каналу. Проводив нараду заступник Голови Держводагентства України Гвозденко П.В.
Мета наради: «Підвищення ефективності роботи щодо попередження випадків виробничого травматизму, професійних захворювань, аварій та посилення контролю з боку керівників водогосподарських організацій за виконанням наказів, доручень Держводагентства з питань охорони праці, пожежної безпеки та безпеки дорожнього руху».
22 Aug 2018 - Paul


Енергозбереження
У Мелітопольській технічній школі закінчено перший етап роботи по енергозбереженню. На 01 липня 2018 року було встановлено 51 металопластикове вікно. Це дає можливість економити кошти на оплату теплопостачання та значно поліпшити естетичний вигляд учбового корпусу школи.

12 Jul 2018 - Paul


День працівника водного господарства України
Мелітопольська технічна школа відсвяткувала професійне свято – День працівника водного господарства Украйни, в урочистих заходах прийняв участь голова районної профспілки працівників АПК Левадний Олександр Анатолійович. Було нагороджено кращіх працівників школи.
01 Jun 2018 - Paul

<< Previous 1 2 Next >>

Content Management Powered by CuteNews