День Єднання!
Єдині від Сяну до Дону!
Саме під таким гаслом проходить День єднання у Держводагентстві та водогосподарських організаціях.
Ми сильні, коли ми єдині! Сьогоднішніми вірними союзниками для кожного з нас повинні стати командна робота, спільні цінності та непохитна віра в нашу Державу!
Ми єдині!
Ми сильні!
Ми разом!
Відео: Єдині від Сяну до Дону!


Посілання на офіційний сайт:
та Facebook Держводагентства:
16 Feb 2022 - Paul


з 30-річчним ювілеєм Назалежності України!
Свій посильний внесок до розбудови України, а саме в навчанні робітничих кадрів для водогосподарських організацій вносить і Мелітопольська технічна школа Державного агентства водних ресурсів України.
В цьому році школі виконується 70 років із дня заснування, із яких 30 років школа працює в нових умовах. За часи незалежності Мелітопольська технічна школа (у минулому «Навчальний комбінат тресту Мелітопольводбуд») із звичайного учбового закладу на виробництві перетворилась у сучасний атестований заклад, який має ліцензію на підготовку 21 робітничих професій. Основним завданням техшколи у теперішній час є забезпечення всіма видами та формами навчання водогосподарськіх та інщіх організацій Державного агентства водних ресурсів України.
Щорічно у школі здобувають нову професію близько 800 робітників Галузі, а 250 чол. підвищують свій професійний розряд. Школа також здійснює щорічне цільове навчання кадрів, які обслуговують об’єкти підвищеної небезпеки. У Мелітопольській технічній школі з 2005 року функціонує учбовий Центр з охорони праці для посадових осіб.
На протязі всього існування Мелітопольська технічна школа також займається підготовкою робітників автотракторних професій. У теперішній час у школі успішно працює один з найкращих в регіоні підрозділів по навчанню водіїв усіх категорій.
Дійсно що за всіма досягненнями стоять люди. Сьогодні тяжко визначити найкращих, тому що кожен викладач, майстер виробничого навчання або робітник, який працює у техшколі, вносить свій посильний вклад у розбудову свого учбового закладу.
Напередодні великого свята колектив Мелітопольської технічної школи щіро вітає усіх працівників водного господарства України та всіх громадян України з 30-річчним ювілеєм Незалежності та бажає подальшого розвитку.

18 Aug 2021 - Paul


Підготовка до осінньо-зимового періоду
Виконуючи вимоги листа Держводагентства України від 29.06.2021 року № 127/3/3/25-21 «Щодо підготовки до осінньо-зимового періоду 2021-2022 років» та наказу від 27.07.2021 року № 541 «Про забезпечення підготовки водогосподарсько-меларотивного комплексу до сталого функціонування в осінньо-зимовий період 2021-2022 років», колектив школи активізував цю роботу. Станом на 12 серпня у школі повністю зроблено техогляд, ремонт та промивання системи опалення, проведено утеплення приміщень учбового та лабораторного корпусів, проведено заміну несправної водозапірної арматури. Господарською службою проведено поточний ремонт покрівлі на приміщені входу школи. Учбовий полігон повністю забезпечено вугіллям та дровами. У теперішній час на полігоні проводиться техогляд і потрібний ремонт системи електропостачання.
Роботи з підготовки школи до осінньо-зимового періоду тривають.

13 Aug 2021 - Paul


Літній період
Не зважаючи на літній період, колектив технічної школи активно проводить навчання робітничих кадрів для водогосподарських організацій. Станом на 31 липня 2021 року навчанням було охоплено 7048 робітників Галузі, з яких 568 чол. отримали нову професію, а 221 чол. підвищив кваліфікацію на більший професійний розряд.
Зважаючи на нестачу коштів загального фонду бюджету школою проводиться значна робота по комерційному навчанню кадрів для сторонніх організацій та незайнятого населення.
За період з 1 січня по 31 липня поточного року зароблено 1840 тис. гривень, що на 47% більше аналогічного періоду минулого року. Це дає можливість підтримувати у належному стані матеріально-технічну базу школи та своєчасно готуватися до роботи в осінньо-зимовий період 2021-2022 років.

11 Aug 2021 - Paul


Капітальний ремонт
У Мелітопольській технічній школі завершується перший етап капітального ремонту майстерні учбового полігону. Було замінено частину фундаменту та повністю задня стіна майстерні.

Загальна вартість робіт склдає 266143 грн. Роботи виконувалися підрядником
ЧП "Дека І.М.". Другий етап ремонту майстерні заплановано на 2021 рік.
03 Dec 2020 - Paul


Навчання під час карантину
Мелітопольська технічна школа приділяє багато уваги дотриманню умов адаптивного карантину.Працівники школи та відвідувачі знаходяться у приміщені школи тільки у захисних масках, при вході до приміщення школи вимірюється температура, учбові заняття проводяться за умови дотримання дистанційних вимог. Учбові заняття безпосередньо на виробництві здійснюються за допомогою програм Skype, Viber, Zoom.

21 Jul 2020 - Paul


Навчання під час адаптивного карантину
Після введення адаптивного карантину Мелітопольська технічна школа поновила проведення учбових занять з дотриманням карантинних вимог. Для цього використовуються можливості Інтернет та впроваджується програма ZOOM, яка дозволяє одночасне дистанційне спілкування зі слухачами, в форматі відео конференції, у кількості до 40 осіб.

Проведення таких он-лайн уроків можливе і при навчанні робітничих кадрів для Галузі водного господарства України.

04 Jun 2020 - Paul


Нарада
03 грудня 2019 року директор технічної школи Сергій КАЧКОВСЬКИЙ провів нараду з керівниками підрозділів по питанню наповнення спеціального фонду бюджету.

Було звернено увагу керівників на важливість спеціального фонду бюджету у виконанні функціональних обов’язків технічної школи та формування плану на 2020 рік.
03 Dec 2019 - PaulЕнергозбереження
В школі проводиться робота по економії енергоресурсів. Розпочато встановлення одинадцяти енергозберігаючих вікон, які придбані за рахунок коштів державного фонду розвитку водного господарства.

20 Sep 2019 - Paul


Навчальний процес
Розпочато новий навчальний рік.
Учбові заняття проводяться в водогосподарських організаціях БУВР річок Приазов’я, РОВР в Луганській, Дніпропетровській, Харківській та Полтавській областях, Сіверсько-Донецького БУВР, Черкаського РУВР та Бортницькому МУВГ.
Форма навчання – курсова, індивідуальна, дистанційна та безпосередньо в технічній школі і на базі виробництв.
Всіма видами навчання охоплено 122 робітника галузі.
20 Sep 2019 - Paul


Літній період
Не зважаючи на літній період у Мелітопольській технічній школі продовжується навчання кадрів.
Так у період з 01 по 30 липня поточного року проведене навчання 218 робітників та ІТП для водогосподарських організацій України. Насамперед навчання проводились у БУВР річок Приазов’я, Харківському РОВР, Луганському РОВР та інших.
Школа постійно приділяє увагу наповненню спеціального фонду бюджету. 29 липня відбувся черговий випуск водіїв категорії «В». Станом на 29 липня 2019 року, школою за місяць зароблено 166,6 тис. грн., що дає змогу виконувати свої функціональні обов’язки у повному обсязі.

29 Jul 2019 - Paul


Науково-практична конференція «Професійна підготовка кадрів - запорука збереження зрошувального землеробства».
25 червня 2019 року відбулася науково-практична конференція «Професійна підготовка кадрів - запорука збереження зрошувального землеробства». З привітанням виступили заступник директора з УВР МТШ Дем’яненко С.М.

та Голова Басейнової ради річок Приазов’я, доцент кафедри «Сільськогосподарські машини» Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного, к.т.н. Мовчан С.І.

В роботі конференції взяли участь водогосподарники Веселівського, Мелітопольського та Якимівського МУВГ,

викладачі школи,

наукові працівники вищів Мелітопольщіни, Харківщіни та Херсонщіни,

представники Приазовського національного природного парку, менеджери фірм з використання сучасних технологій в зрошувальному землеробстві.

Вислухавши та обговоривши доповіді учасники конференції прийняли постанову, в якій зокрема зазначено:
-визначити, що професійна підготовка кадрів є невід’ємною частиною збереження і розвитку зрошувального землеробства та потребує належного фінансування,
-з метою вдосконалення навчання робітничих кадрів подовжити співпрацю з водокористувачами, обмін досвідом і пошуки шляхів впровадження сучасних освітніх технологій.

.
25 Jun 2019 - Paul


Виїзні заняття
У період з 03.06.2019р. по 14.06.2019р. викладачами Мелітопольської технічної школи проводились навчальні заняття

та кваліфікаційні іспити у водогосподарських організаціях галузі, а саме БУВР річок Приазов’я, Деснянське БУВР, РОВР у Дніпропетровській та Сумській областях, Нікопольський РУВР та МОЗМ Дніпровських водосховищ.

У цей період було навчено 76 чоловік по наступним видам навчання:
Професійна підготовка:
- машиніст насосних установок;
- машиніст бульдозеру;
- машиніст крана (кранівник);
- машиніст крана автомобільного;
- електромонтер;
- електрогазозварник;
- стропальник.
КЦН з безпеки дорожнього руху.

14 Jun 2019 - Paul


День працівників водного господаства
31 травня 2019 року відбулися урочисті збори колективу Мелітопольської технічної школи з нагоди професійного свята Дня працівників водного господарства.

В урочистостях прийняв участь голова районного комітету профспілки агропромислового комплексу в м. Мелітополі Левадний О.А.

Почесними грамотами Запорізької обласної профспілкової організації АПК було нагороджено завідувача відділом бюджетної підготовки Олійника М.І.

та викладача спецдисциплін Бойко С.С.

Також було оголошено накази Держводагентства України та школи про відзнаку та нагородження працівників школи : Сидоренко М.В., Лисенко О.І., Бедюх М.А. Палюк Г.О., Бонюк І.І., Радіонов В.О.
04 Jun 2019 - Paul


Виїзні заняття
У період з 21.05.2019р. по 27.05.2019р. викладачами Мелітопольської технічної школи проводилося спеціальне навчання з питань охорони праці у Солонянському МУВГ РОВР у Дніпропетровській області.

У цей період також проведені виїзні консультації з професійного навчання машиністів насосних станцій та електромонтерів у Павлоградському МУВГ Дніпропетровської області.

27 May 2019 - Paul


Виїзні заняття
Незважаючи на гостру нестачу коштів на відрядження, викладачі Мелітопольської технічної школи проводять виїзні учбові заняття у водогосподарських організаціях. Так у період з 20 травня по 24 травня 2019 року було проведено навчання по питаннях охорони праці працівників Міжрайонних управлінь БУВР середнього Дніпра та Бортницького МУВГ. Усього навчанням було охоплено близько 200 робітників.

24 May 2019 - Paul


Мовний закон
22 травня під керівництвом директора Мелітопольської технічної школи Качковського С.С. відбулася нарада у зв’язку із набуттям чинності Закону України від 25.04.2019 року № 2704-VIII «Про забезпечення функціонування української мови як державної». На заході розглянуті організаційні питання виконання мовного закону.

22 May 2019 - Paul


Підготовка до осінньо-зимового періоду 2019-2020 років
У теперішній час школа готується до роботи у осінньо-зимовий період 2019-2020 років.
Здійснюються заходи по економії енергоресурсів.

В учбових кабінетах підготовки машиністів насосних станцій та машиністів кранів здійснюється заміна вікон на металопластикові, а на учбовому полігоні проводиться утеплення віконних і дверних отворів.

Незабаром буде здійснена ревізія систем опалення і водопостачання

та перевірка приборів обліку.

08 May 2019 - Paul


Навчально-практичний семінар «Сучасна молодь та навколишнє середовище»
2 квітня 2019 року у технічній школі в рамках навчально-практичного семінару «Сучасна молодь та навколишнє середовище» була проведена зустріч зі студентами Таврійського Державного агротехнологічного університету.

Студенти з цікавістю переглянули учбові кабінети та лабораторії школи.

Такаж було показано полігон для практичного навчання електрогазозварників та машиністів насосних установок.

02 Apr 2019 - Paul


Загальні збори
28 березня відбулися загальні збори колективу Мелітопольської технічної школи. На зборах було заслухано звіт директора Качковського С.С. про виконання умов контракту та колективного договору.

Також було заслухано звіт голови профспілки Зеленої Л.М. про виконання умов колективного договору та обрано новий склад профспілки.

На зборах було затверджено новий колективний договір між адміністрацією та трудовим колективом технічної школи.

29 Mar 2019 - Paul


Державна акредитація
18 березня 2019 року Мелітопольська технічна школа пройшла державну переакредитацію на право підготовки водіїв усіх категорій (окрім категорії «А»).
Це стало можливим завдяки допомоги керівництва Держводагентства України у питанні виділення школі додаткової кількості автотранспортних засобів.

25 Mar 2019 - Paul


Охорона праці
22 березня у регіональному центрі охорони праці Мелітопольської технічної школи почалися навчання з загальних питань охорони праці працівників БУВР річок Приазов’я.

22 Mar 2019 - Paul


Випуск «СЕ»
22 березня у Мелітопольській технічній школі відбувся черговий випуск групи підготовки водіїв автотранспортних засобів категорії «СЕ».

22 Mar 2019 - Paul


Виїзні заняття
21 березні 2019 року завершилися виїзні заняття у Нікопольському РУВР Міжрегіонального офісу захисних масивів дніпровських водосховищ. Навчанням було охоплено 207 осіб.

22 Mar 2019 - Paul


З 8 березня!

07 Mar 2019 - Paul


Випуск водіїв категорії "В"
26 лютого в технічній школі відбувся черговий випуск водіїв. На цей раз 28 випускників отримали посвідчення про закінчення курсів з підготовки водіїв категорії «В».

Спеціальний фонд бюджету збільшився на 105,0 тисяч гривень. Це дає можливість школі здійснювати свої функціональні обов’язки на потрібному рівні.

26 Feb 2019 - Paul


Випуск водіїв категорії "С"
Мелітопольська технічна школа приділяє багато уваги наповненню спеціального фонду бюджету. Основним джерелом надходження коштів є підготовка водіїв різних категорій. 19 лютого 2019 року відбувся випуск чергової групи підготовки водіїв транспортних засобів категорії «С». Посвідчення про закінчення технічної школи отримали 25 випускників.

21 Feb 2019 - Paul


Виїзні заняття
08-28 січня 2019 року викладачами Мелітопольської технічної школи було проведено виїзні заняття на виробничих дільницях Мелітопольського, Якимівського, Веселівського та Північно-Рогаченського МУВГ БУВР річок Приазов’я з курсів цільового призначення:
-Машиніст насосних установок,
-Кранівник, стропальник,
-«Правила технічної експлуатації електроустановок споживачів»,
-«Правила виконання робіт при експлуатації каналів, трубопроводів та інших гідротехнічних споруд»,
-«Правила технічної експлуатації електроустановок споживачів».
-Безпечне виконанні робіт з електричним пневматичним інструментом,
-Безпечне виконанні робіт з бензопилами, кущорізами та газонокосарками,
-Безпечне виконання робіт на висоті,
За різними напрямками було навчено 766 робітників.

29 Jan 2019 - Paul


Дистанційне навчання
З метою економії бюджетних коштів на відрядження у Мелітопольській технічній школі триває впровадження дистанційних форм навчання. Так в період з 17 грудня по 27 грудня 2018 року за допомогою системі Skype викладачами Мелітопольської технічної школи проводилися заняття для робітників Хорольського і Кременчуцького МУВГ РОВР у Полтавській області, Житомирського МУВГ БУВР річки Прип’ять, Магдалинівського та Павлоградського МУВГ РОВР у Дніпропетровській області по перепідготовці та підвищенню кваліфікації за професіями «Машиніст насосних установок» і «Ремонтувальник русловий» та за програмами спеціального навчання:
-безпека дорожнього руху;
-безпека виконання робіт машиністами насосних установок, кранівниками та стропальниками;
-Правил технічної експлуатації електроустановок споживачів.
Навчанням охоплено 92 робітника.

27 Dec 2018 - Paul

<< Previous 1 2 Next >>

Content Management Powered by CuteNews